Start Ogłoszenia parafialne

LogowanieStatystyki

Members : 108
Pozycje : 994
Content View Hits : 377192
We have 3 guests online
Ogłoszenia parafialne
20-07-2014

Ogłoszenia Parafialne na XVI  Niedzielę Zwykłą

27 lipca  (niedziela) przez naszą parafię będzie przechodzić piesza pielgrzymka do Częstochowy. Jak co roku zatrzyma się u nas na odpoczynek i obiad około godziny 1600. W związku z tym proszę  o większe ofiary na tacę w dniu dzisiejszym. Przeznaczona będzie na podjęcie i ugoszczenie pielgrzymów(, których będzie około 100) Niech każdy z nas chociaż w ten sposób ma udział w przyjęciu pielgrzymów i spełnieniu wobec nich uczynku miłosierdzia.

W niedziele 27 lipca zbiórka do  puszki na fundusz zakonu kontemplacyjnego Sióstr Karmelitanek Bosych w Witynach.

Od 20 – 27 lipca będziemy obchodzić XV Tydzień św. Krzysztof. Akcja  św. Krzysztof jest to apel , z którym zwraca się MIVA do kierowców i użytkowników pojazdów mechanicznych, aby jeździli ostrożnie i bezpiecznie, a w duchu wdzięczności Bogu za bezpieczne podróże złożyli 1 grosz za 1 kilometr jazdy bez wypadku na środki transportu dla misjonarzy.

Po Mszy świętej  modlitwa błogosławieństwa i poświecenie pojazdów mechanicznych. Ministrant będzie zbierał ofiary przy poświęceniu.

Dzisiaj 69 rocznica Obławy Augustowskiej – uroczystości w Gibach.

W sobotę wspomnienie  św. Joachima i Anny , rodziców NMP – dzień wdzięczności rodzicom i dziadkom.

W niedziele 27 lipca na sumie będzie udzielany sakrament chrztu świętego .

 

Niech błogosławieństwo , które otrzymamy z rąk kapłana utwierdzi nas w pełnieniu życiowego powołania do którego nas wezwał Bóg. Zanieśmy Boże błogosławieństwo do naszych domów. Pozdrawiam wszystkich , którzy nie mogli przybyć na Msze świętą mimo iż tego pragnęli. Szczęść Boże na rozpoczynający się tydzień.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 382