Start Ogłoszenia parafialne

LogowanieStatystyki

Members : 108
Pozycje : 998
Content View Hits : 379129
We have 8 guests online
Ogłoszenia parafialne
27-07-2014

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XVII NIEDZIELE ZWYKŁĄ 27.07.2014 R.

Dzisiaj około godziny szesnastej w naszej parafii zatrzyma się pielgrzymka  zmierzająca do Częstochowy , aby odpocząć i posilić się na dalszą drogę. .

Przy wyjściu z kościoła do puszki zbierane są ofiary na klasztor kontemplacyjny Sióstr Karmelitanek .

Po Mszy świętej błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych z racji  tygodnia św. Krzysztofa. Po modlitwie pokropienie wodą święconą pojazdów na parkingu.

W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. Przypominam wszystkim o rozpoczętej Nowennie pierwszych piątków , aby nie przerwali.

W piątek Narodowy Dzień Powstania Warszawskiego

Wójt Gminy Ełk organizuje pielgrzymkę dla mieszkańców Gminy Ełk do: Lipska –  Parafia pw. MB Anielskiej, Msza św. w intencji teściowych , Różanego Stoku – Sanktuarium Maryjne i Sokółki – Kościół Św. Antoniego (miejsce Cudu). Wyjazd pielgrzymów 2 sierpnia o godzinie 800 z Placu Katedralnego w Ełku. Koszt pielgrzymki 20 zł. Zapisy u sołtysa, w świetlicy lub w Urzędzie Gminy Ełk pokój nr 8.

W sobotę 2 sierpnia w Kościołach parafialnych można uzyskać pod zwykłymi warunkami odpust zupełny zwany „Porcjunkuli”. Odpust zupełny może uzyska wierny, który w tym dniu pobożnie odmówi  Ojcze nasz i Wierze w Boga, przyjmie Komunie świętą i pomodli się w intencjach Ojca Świętego.

 

O pierwszego sierpnia rozpoczyna się miesiąc trzeźwości.

Zapowiedzi przedślubne:

Radosław Miśków, kawaler zamieszkały Straduny ul. Kościuszki

i

Joanna Miezio, panna zamieszkała Grądzkie Ełckie parafia Kalinowo zapowiedz I

Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany zgłosić do kancelarii parafialnej

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 383